Kepurė su filialo logotipu

 

Logotipo viršeliai yra stulbinanti jūsų verslo ar priklausomybės inicijavimo sistema. Galite pasirinkti įvairius būdus, kaip prižiūrėti logotipų kūrimą ant dangtelio, pavyzdžiui, pasilenkimą ar spausdinimą. Peržiūrėsime šias sistemas ir pateiksime keletą nuoseklių patarimų, kaip geriausiai pasirinkti tinkamą logotipo dangtelį.

Kokiai asociacijai reikia viršelių su ofortu ar logotipu?

Kalbant apie filialus, viršeliai su logotipu yra įprasti. Toliau pateikiama keletas pagrindinių priežasčių:

1. Tobulinimas – logotipo viršeliai yra svarbi procedūra, skatinanti jūsų dalyką ar santykius, nes jie teikia pasitenkinimą, tačiau be to, padeda skleisti jūsų įvaizdį.
2. Bendras pastangos – viršeliai su logotipu naudojami kaip bendradarbiavimo su įvairiomis sąjungomis dalis. Pavyzdžiui, atsitiktinai rengiate progą šalia kepuraitės su mentele įvairių partnerių, o viršelius su tipišku logotipu galima padovanoti visiems žmonėms.
3. Tam tikra darbuotojo uniforma – Santykiams su atstovų susirinkimu viršeliai su logotipu nepaliaujamai naudojami kaip uniformos dalis. Tai ne tik padeda sudaryti surištą ir tinkantį vaizdą, bet, palyginti, padeda apriboti jūsų atstovus nuo kitų.
4. Dovanos – viršeliai su logotipu gali būti naudojami kaip dovanos klientams, darbuotojams ar kitiems esminiams asociacijos susibūrimams. Tai gali padėti jums sukurti gerą vaizdą ir pagerinti santykius su gyvybiškai svarbiais asmenimis.
5. Matyti patvirtinimą – jei turite asociacijos sunkumų ar progų, viršeliai su logotipu gali būti panaudoti kaip asmens tapatybės dalis. Tai padeda atskirti žmones nuo kitų ir sukuria susietą klimatą.

Šios priežastys yra dvi ar trys iš įvairių apsaugos priemonių, kodėl asociacijoms naudinga turėti viršelius kepuraitės su spauda. Tai jaudinanti technika, padedanti valdyti savo daiktą ar ryšį, sukurti pagrįstą jėgą ir apriboti bendrą vaizdą, dovanoti smagias dovanas ir suartinti jūsų santykius su kitais žmonėmis.

Būdai, kaip elgtis su šviečiančių dangtelių administravimu

Kepurės lenkimas yra puikus romanas, perkeliantis praeities susitarimus su viršeliais. Pasilenkimas – tai karkasas, nubrėžtas jūsų logotipą susukant ant dangtelio, naudojant pasukamąją mašiną. Tai garantuoja, kad jūsų logotipas išliks puikios būklės net ir po daugelio plovimų. Be to, pasukimas yra turtingas išdėstymas, dėl kurio jūsų kepuraitė bus nuostabi.

Dar viena viršelių su logotipu gamybos technika – spausdinimas. Tai greitesnė ir pagrįstesnė strategija, skirta logotipui išgraviruoti ant dangtelio. Spausdinant galima greitai padaryti daug viršelių su neaiškiu logotipu. Panašiai spausdinimas gali būti naudojamas uždengtuose logotipuose, o pakoreguotų logotipų ir graviruočių atskyrimas sukamojoje sistemoje yra labiau nuspėjamas. Beje, spaudinys reikalauja papildomo apmąstymo – atsargesnio plovimo ir gniuždymo, kad ilgiau važiuotum į priekį.

Kokių rūšių viršeliai yra?

Yra įvairių tipų dangteliai, kurių kiekvienas turi įspūdingų dalių ir pritaikymo pasirinkimų.

Toliau bus keletas žinomų viršelių tipų:

1. „Snapback“ yra žaidimų stiliaus dangtelis su tiesiu kraštu ir pritaikomu dydžiu. Juos paprastai dėvi paaugliai, todėl viršelių atspalviai yra stulbinantys, siekiantys stiliaus.
2. Vairuotojas yra vairuotojo tipo dangtelis su aukštu priekiu ir skliautu su jungtimi, leidžiančia odai atsipalaiduoti. Vairuotojo dangteliai yra žinomas sprendimas asmenims, kuriems reikia protingumo priartėti prie stiliaus.
3. Beisbolas – tai standartinė kepurė, akivaizdi tiek sporto erdvėje, tiek darbui ar poilsiui. Jos stilių užtikrinimas yra nepaprastai platus, todėl šie viršeliai yra nesuvokiamai tinkami.
4. Skyriaus dangtelis yra dangtelis, turintis kraštą aplink visą dangtelį, kuris apsaugo nuo saulės spindulių. Tai optimalus sprendimas šiltoms sąlygoms ar progoms.

Tai yra du ar trys modeliai, nepaisant to, kad riboto laiko diapazonas apima daugiau įvairių tipų dangtelių, tokių kaip beanies, skydeliai, fedoros, boaters ir kt. Labai svarbu pasirinkti tinkamą dangtelį, atsižvelgiant į savo poreikius, progą ir stilių.

Į ką nuostabių dalykų gamintojai siūlo atsižvelgti renkantis viršelius?

Renkantis viršelius su logotipu, reikia atsižvelgti į keletą segmentų.

Visų pirma, jūs tikrai norite pasirinkti tinkamo dydžio ir būklės dangtelį, kad jis būtų žavus ir atitiktų jūsų stilių.

Antra, uždarykite, ar logotipas bus vingiuotas ar išgraviruotas, atsižvelgiant į logotipo derinius ir daugiasluoksnį planą. Jei suvyniosite, jums reikia atspausdinto užrašo, pasitarkite su dangtelių gamintojais, kokia spausdinimo struktūra geriausiai tinka jūsų logotipui.

Išskyrus būtinybę supakuoti dangtelių kiekį, kurio jums tikrai reikia ir kurių vertė yra jūsų su pinigais susijusi diagrama. Nors kalbama apie labiau atpažįstamą sumą, vieneto kaina bus mažesnė, nes kūrimas turi keletą fiksuotų išlaidų.

Panašiai tai įtikina, atsižvelgiant į pagarbą. Rinkitės nuostabias medžiagas ir stulbinamą pasukimą arba spausdinimą. Tai padės užtikrinti, kad jūsų dangtelio tvirtos dalys nepraras savo formos ir nesikaups nusidėvėjus.

Viršelių su logotipu naudojimas gali būti paprastas būdas išsiaiškinti, kaip bendrauti, bet papildomai kaip dovanas ar klajojimą. Tai labai gerai gali būti nuostabi dovana, skirta maivymuisi ar darbuotojams, ir gali būti parduodama ne kaip kažkas, kas prieštarauja pagalbai jūsų verslui ar santykiams kuriant.

Pagaliau viršeliai su logotipu yra didžiulė ir tvirta struktūra, skatinanti jūsų verslą ar priklausomybę. Pasilenkimas arba šilkografija yra du ryškiausi būdai, kaip prižiūrėti viršelių su jūsų logotipu kūrimą.

Labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį, planą ir formą, taip pat valdyti penkių žvaigždučių medžiagas ir puikų darbą. Viršelių su logotipu naudojimas gali būti milžiniškas kaip kurstymo, dovanos minties ar kažko svarbaus reguliavimo procedūra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *